OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Fields
el: Πεδία

en: Position
el: Θέση

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά
