OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Fields
fr: Champs

en: Fill opacity
fr: Opacité du remplissage

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Radius
fr: Rayon

en: Hover
fr: Survol

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Base layers
fr: Couche de base

en: Layers
fr: Couches
