OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Points
gl: Puntos

en: Fields
gl: Campos

en: Position
gl: Posición

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda
