OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Fields
fa: میدانها

en: Position
fa: موقعیت

en: Bottom right
fa: پائین راست

en: Bottom left
fa: پائین چپ
