OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى
