OpenLayers Plus (7.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Fields
ar: الحقول

en: Position
ar: الوضع

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين
