OpenLucius (7.x-1.0-beta2) - en to fy translation catalogue (23 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: more
fy: mear

en: Date
fy: Datum

en: Search
fy: Sykje

en: Message
fy: Berjocht

en: edit
fy: bewurkje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: User
fy: Brûker

en: Comment
fy: Reaksje

en: Calendar
fy: Aginda

en: Day
fy: Dei

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Users
fy: Brûkers

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Log out
fy: Utlogge

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: User menu
fy: Brûkersmenu
