OpenLucius (7.x-1.0-beta2) - en to ht translation catalogue (28 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Tools
ht: Outi

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
