OpenLucius (7.x-1.0-beta2) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
