OpenLucius (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Phone
ga: Fón

en: Calendar
ga: Féilire

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: - Any -
ga: - Iad uile -
