OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (64 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: content
ast: conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: new
ast: nuevu

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: search
ast: guetar

en: <none>
ast: <nengún>

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Signature
ast: Robla

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Configuration
ast: Configuración

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Date created
ast: Data de creación

en: Failed
ast: Falló
