OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (151 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: new
ca: nou

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Label
ca: Etiqueta

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Move
ca: Mou

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: search
ca: cerca

en: Event
ca: Esdeveniment

en: <none>
ca: Cap

en: Unassigned
ca: Sense assignar

en: Assigned to
ca: Assignat a

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: Footer
ca: Peu

en: Inbox
ca: Rebuts

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Signature
ca: Signatura

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Phone
ca: Telèfon

en: added
ca: afegit

en: Members
ca: Membres

en: Calendar
ca: Calendari

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Upcoming events
ca: Propers esdeveniments

en: Configuration
ca: Configuració

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Role
ca: Rol

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Users
ca: Usuaris

en: Tools
ca: Eines

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Send to
ca: Enviar a

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Messages
ca: Missatges

en: ago
ca: fa

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Activity
ca: Activitat

en: author
ca: autor

en: Log out
ca: Surt

en: Team
ca: Equip

en: Teams
ca: Equips

en: Date created
ca: Data creada

en: Failed
ca: Fallat

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Temporary directory
ca: Directori temporal

en: Photo
ca: Foto

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Reply
ca: Respon

en: @user's picture
ca: imatge de @user

en: Order by
ca: Ordena per

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: Any
ca: Qualsevol

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Notification settings
ca: Paràmetres de notificació

en: Notified
ca: Notificat

en: Primary
ca: Primari

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Uncheck all
ca: Desactiva-les totes

en: Secondary
ca: Secundari

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Has new content
ca: Té nou contingut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Due Date
ca: Data límit

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: New users
ca: Nous usuaris

en: Blocked users
ca: Usuaris bloquejats

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Public file system path
ca: Camí del sistema de fitxers públic

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
ca: Un camí del sistema de fitxers local on s'emmagatzemaran els fitxers públics. Aquest directori ha d'existir i el Drupal ha de poder escriure-hi. Aquest directori ha de ser relatiu al directori d'instal·lació del Drupal i ha de ser accessible a través de la web.

en: Private file system path
ca: Camí del sistema de fitxers privat

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
ca: Un camí del sistema de fitxers local on s'emmagatzemaran els fitxers temporals. Aquest directori no ha de ser accessible a través de la web.

en: Default download method
ca: Mètode de descàrrega predeterminat

en: Private local files served by Drupal.
ca: Fitxers locals privats servits pel Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ca: El directori %directory no existeix i no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
ca: El directori %directory existeix però no s'hi pot escriure i no s'ha pogut fer que s'hi escrigui.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Master
ca: Mestre

en: Edit my profile
ca: Edita el meu perfil

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
ca: Un camí existent del sistema de fitxers local per emmagatzemar els fitxers privats. Ha de poder ser escrit pel Drupal i no ha de ser accessible a través del web. Aneu al manual en línia per a <a href="@handbook">més informació sobre la seguretat dels fitxers privats</a>.

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Powered by
ca: Funciona amb
