OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (94 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: kontén

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: more
jv: pepaké

en: new
jv: anyar

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Label
jv: Judul

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: search
jv: goléki

en: <none>
jv: <nihil>

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Continue
jv: Lanjutna

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: To
jv: Marang

en: Comment
jv: Komèntar

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Role
jv: Parāgā

en: Select all
jv: Pilih kabèh

en: Users
jv: Panganggo

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Log out
jv: Metu log

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Temporary directory
jv: Direktori sementara

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: Reply
jv: Balesan

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Sort
jv: Urutna

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: Any
jv: Sembarang

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Post reply
jv: Ngirim balesan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Public file system path
jv: Path sistim berkas umum

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
jv: Path sistim berkas lokal kanggo nyimpen berkas publik. Direktori iki kudu ana lan bisa ditulisi karo Drupal. Direktori iki kudu relatif karo direktori instalasi Drupal lan bisa diakses sakjroning laman.

en: Private file system path
jv: Path sistim berkas pribadhi

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
jv: Path sistim berkas lokal kanggo nyimpen berkas sawetara. Direktori iki kudu ora kena diakses sakjroning laman.

en: Default download method
jv: Metode undhuhan gawan

en: Private local files served by Drupal.
jv: Berkas lokal pribadhi dilayani dening Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
jv: Direktori %directory ora ānā lan ora bisa digawe.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
jv: Direktori %directory uwis ānā nanging ora bisa ditulisi lan ora bisa digawe bisa-ditulisi.

en: Asc
jv: Urut Maju
