OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (130 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: new
lv: jauns

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Move
lv: Pārvietot

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: search
lv: meklēt

en: Event
lv: Notikums

en: <none>
lv: <neviena>

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Added
lv: Pievienots

en: Never
lv: Nekad

en: Footer
lv: Kājene

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Comment
lv: Komentārs

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Upcoming events
lv: Gaidāmie notikumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Users
lv: Lietotāji

en: Tools
lv: Rīki

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: sort
lv: kārtot

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: author
lv: autors

en: Log out
lv: Iziet

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Temporary directory
lv: Īslaicīgā direktorija

en: Slogan
lv: Devīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Group Members
lv: Grupas dalībnieki

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Reply
lv: Atbildēt

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Any
lv: Jebkurš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Post reply
lv: Atbildēt

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Public file system path
lv: Publiskās failu sistēmas ceļš

en: Private file system path
lv: Privātās failu sistēmas ceļš

en: Default download method
lv: Noklusējuma lejupielādes metode

en: Highlighted
lv: Izgaismots
