OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (127 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: content
oc: contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: more
oc: mai

en: new
oc: novèl

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Feed
oc: Flux

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Label
oc: Etiqueta

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: search
oc: recercar

en: Event
oc: Eveniment

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Picture
oc: Imatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Signature
oc: Signatura

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Day
oc: Jorn

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Role
oc: Ròtle

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Users
oc: Utilizaires

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Updated date
oc: Data de mesa a jorn

en: sort
oc: triar

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Messages
oc: Messatges

en: ago
oc: i a

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Activity
oc: Activitat

en: author
oc: autor

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Team
oc: Equipa

en: Teams
oc: Equipas

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Tabs
oc: Onglets

en: Temporary directory
oc: Repertòri temporari

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: Variables
oc: Variablas

en: Reply
oc: Respondre

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Any
oc: Qual que siá

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: Nid
oc: Nis

en: Primary
oc: Primaire

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary
oc: Secondaire

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Has new content
oc: Presenta de contenguts novèls

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
oc: Lo menú d'<em>Utilizaire</em> conten los ligams relacionats al compte d'utilizaire, a mai a més, del ligam de 'Sortir'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Public file system path
oc: Camin del sistèma de fichièr public

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
oc: Un camin del sistèma de fichièrs local ont s'emmagazinaran los fichièrs publics. Aqueste dorsièr ha d'existir e lo Drupal deu poder escriure-hi. Aqueste dorsièr deu èsser relatiu al dorsièr d'installacion del Drupal e deu èsser accessible a tavèrs de la web.

en: Private file system path
oc: Camin del sistèma de fichièrs privat

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
oc: Un camin del sistèma de fichièrs local ont s'emmagazinaran los fichièrs temporals. Aqueste dorsièr deu pas èsser accessible a tavèrs de la web.

en: Default download method
oc: Metòde de telecargament per defaut

en: Private local files served by Drupal.
oc: Fichièrs locals privats servits pel Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
oc: Lo dorsièr %directory existís pas e no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
oc: Lo dorsièr %directory existís mas no s'hi pòt escriure e no s'ha pogut far que s'hi escrigui.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Hash
oc: Hachage

en: Master
oc: Maître
