OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (66 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: more
ps: نور

en: new
ps: نوی

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Footer
ps: پښۍ

en: To
ps: ته

en: Comment
ps: تبصره

en: Signature
ps: لاسليک

en: Filter
ps: چاڼ

en: Day
ps: ورځ

en: Configuration
ps: سازول

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Role
ps: ونډه

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: Users
ps: غړي

en: Tools
ps: توكي

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Activity
ps: چارندتیا

en: author
ps: ليكوال

en: Log out
ps: وتون

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Temporary directory
ps: لنډمهاله نوملړ

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: Reply
ps: ځواب

en: Any
ps: هر

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: About
ps: په اړه

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
