OpenLucius (7.x-1.0-rc3) - en to se translation catalogue (38 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Read more
se: Loga eambbo

en: new
se: ođđa

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Picture
se: Govva

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Log out
se: Logge eret

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra

en: Show more
se: Čájet eanet
