OpenLucius (7.x-1.0-rc4) - en to km translation catalogue (96 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: new
km: ថ្មី

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: search
km: ស្វែងរក

en: theme
km: ស្បែក

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Footer
km: បាតកថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Log out
km: ចេញ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Temporary directory
km: ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
km: ម៉ឺនុយ<em>អ្នកប្រើ</em> មាន​តំណ​ទាក់ទង​នឹង​គណនី​របស់​អ្នកប្រើ ព្រម​ទាំង​តំណ 'ចេញ' ។

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។

en: Public file system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​សាធារណៈ

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​មូល​ដ្ឋាន​ ដែល​នឹង​ត្រូវ​តម្រៀប​ឯកសារ​សាធារណៈ ។ ថត​នេះ​ដាច់​ខាត​ត្រូវ​តែ​មាន និង​អាច​ឲ្យ​ Drupal សរសេរ​បាន ។ ថត​នេះ​ត្រូវ​តែ​ទាក់​ទង​នឹង​ថត​ដំឡើង​ Drupal ​និង​អាច​ចូល​ដំណើរ​ការ​លើ​បណ្តាញ​បាន ។

en: Private file system path
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​ឯកជន

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​មូល​ដ្ឋាន ដែល​នឹង​ត្រូវ​តម្រៀប​ឯកសារ​បណ្តោះ​អាសន្ន ។ ថត​នេះ​គួរ​តែ​អាច​ចូលដំណើរ​ការ​ពី​លើ​បណ្តាញ​បាន ។

en: Default download method
km: វិធីសាស្ត្រ​ទាញ​យក​លំនាំ​ដើម

en: Private local files served by Drupal.
km: ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​ឯកជន​ត្រូវ​បាន​បម្រើ​ដោយ​ Drupal ។

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
km: មិន​មាន​ %directory ថត​​ទេ និង​មិន​អាច​បង្កើត​បាន​ទេ​

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
km: មាន​ %directory ​ថត​ ប៉ុន្តែ​មិន​អាច​សរសេរបាន និង​មិនអាច​ធ្វើ​ឲ្យ​សរសេរបាន​ទេ ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
km: ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ​មូលដ្ឋាន​ដែល​មាន​ស្រាប់ សម្រាប់​ទុក​ឯកសារ​ផ្ទាល់ខ្លួន ។ វា​គួរតែ​អាច​សរសេរ​បាន​ដោយ Drupal និង​មិន​អាច​ចូល​ដំណើរការ​តាមរយៈ​បណ្ដាញ​បាន ។ មើល​សៀវភៅ​ដៃ​លើ​បណ្ដាញ​សម្រាប់ <a href="@handbook">ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី​ការ​ធ្វើ​ឯកសារ​ផ្ទាល់ខ្លួន​ឲ្យ​មាន​សុវត្ថិភាព</a> ។
