OpenLucius (7.x-1.0-rc4) - en to my translation catalogue (67 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: more
my: ပို၍

en: new
my: အသစ်

en: File
my: ဖိုင်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: ,
my: .

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: - All -
my: - အားလုံး -
