OpenLucius (7.x-1.0-rc4) - en to sq translation catalogue (63 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: more
sq: tjetër

en: new
sq: i ri

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: search
sq: kërko

en: theme
sq: tema

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Signature
sq: Firma

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Users
sq: Përdorues

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Log out
sq: Dalja

en: Temporary directory
sq: Directory e përkohshme

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: Reply
sq: Përgjigju

en: @user's picture
sq: Foto e @user

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione
