OpenLucius (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Log out
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
