OpenLucius (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (76 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: content
hy: պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: more
hy: ավելի

en: new
hy: նոր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: search
hy: որոնել

en: Picture
hy: նկար

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Map
hy: Քարտեզ

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Reply
hy: Պատասխան

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Private local files served by Drupal.
hy: Մասնավոր տեղական ֆայլերը մատուցվում են Drupal-ի կողմից:

en: Receive email notifications
hy: Ստանալ  ծանուցումներ էլփոստով
