OpenLucius (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (90 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: new
ku: نوێ

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: search
ku: گەڕان

en: theme
ku: ڕووکار

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Signature
ku: مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Temporary directory
ku: پێڕستی کاتی

en: Slogan
ku: دروشم

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: Information
ku: زانیاری

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: Any
ku: هەر کام

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
