OpenLucius (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (79 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: content
sl: vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: new
sl: novo

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: search
sl: išči

en: theme
sl: tema

en: <none>
sl: <brez>

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Week
sl: Teden

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Users
sl: Uporabniki

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Temporary directory
sl: Začasna mapa

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: Reply
sl: Odgovori

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: - Any -
sl: - Vse -
