OpenLucius (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (123 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: new
bo: གསར་བ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Temporary directory
bo: གནས་སྐབས་ཀྱི་འཇུག་སྣོད

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: Any
bo: གང་རུང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Has new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཡོད་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
bo: <em>སྤྱོད་མཁན་</em>འདེམས་བྱང་ལ་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འབྲེལ་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད། ད་དུང་ཕྱིར་འབུད་ཀྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡང་ཡོད།

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
bo: འདེམས་བྱང་<em>གཙོ་བོ་</em>་ནི་དྲ་ཚིགས་མང་ཆེ་བའི་ཐོག་གི་ཚན་ཁག་གཙོ་བོ་དག་སྟོན་བྱེད་ལ་སྤྱོད་བཞིན་ཡིན། རྒྱུན་དུ་ཕྱོགས་སྟོན་ངོས་ཀྱི་ཐོད་དུ་གནས་ཡོད།

en: Public file system path
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ་མ་ལག་གི་སྦྲེལ་ལམ

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
bo: རང་ཁུལ་གྱི་ཡིག་ཆ་མ་ལག་སྦྲེལ་ལམ་ཏེ། སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆའི་གསོག་སའི་གནས་ཡིན། འཇུག་སྣོད་འདི་ངེས་པར་དུ་གནས་དགོས་པ་དང་Drupal ཡིས་འབྲི་ཆོག་པ་ཞིག་ཡིན་དགོས། འཇུག་སྣོད་འདི་ངེས་པར་དུ་Drupal སྒྲིག་འཇུག་འཇུག་སྣོད་ལ་གཞི་བརྟེན་དགོས་པ་དང་དྲ་བའི་ཐོག་ནས་སྤྱོད་ཐུབ་དགོས།

en: Private file system path
bo: སྒེར་གྱི་ཡིག་ཆ་མ་ལག་སྦྲེལ་ལམ

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
bo: རང་ཁུལ་གྱི་ཡིག་ཆ་མ་ལག་སྦྲེལ་ལམ་ཞིག་གནས་སྐབས་ཀྱི་ཡིག་ཆ་དག་གསོག་འཇོག་བྱེད་ཆེད་དུ་སྒྲིག་དགོས། འཇུག་སྣོད་འདིར་ཐད་ཀར་དྲ་ཐོག་ནས་སྤྱོད་ཐུབ་མི་ཉན།

en: Default download method
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཚུར་ལེན་བྱེད་སྟངས།

en: Private local files served by Drupal.
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་སྤྲོད་བྱས་པའི་སྒེར་གྱི་རང་ཁུལ་ཡིག་ཆ།

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པ་དང་གསར་བཟོ་ཡང་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་སྔར་གནས་ཡོད་ཀྱང་། དེ་ནི་འབྲི་མི་ཐུབ་པ་དང་འབྲི་ཐུབ་པར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
bo: སྒེར་གྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བྱེད་ཆེད་གནས་ཡོད་པའི་རང་ཁུལ་ཡིག་ཆའི་མ་ལག་སྦྲེལ་ལམ་ཞིག དེ་ངེས་པར་དུ་Drupal ཡིས་འབྲི་ཐུབ་པ་དང་དྲ་ཐོག་ནས་སྤྱོད་མི་ཐུབ་པ་ཡིན་དགོས། འདིའི་སྐོར་མང་ཙམ་<a href="@handbook">སྒེར་གྱི་ཡིག་ཆ་སྲུང་སྐྱོབ་བྱེད་སྟངས་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་ལ་</a>གཟིགས་རོགས།
