OpenLucius (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (84 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: content
eo: enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: new
eo: nova

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: search
eo: serĉu

en: theme
eo: haŭto

en: Picture
eo: Bildo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Footer
eo: Piedlinio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Comment
eo: Komento

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Navigation
eo: Navigado

en: Users
eo: Uzantoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Features
eo: Ecoj

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Temporary directory
eo: Provizora dosierujo

en: Slogan
eo: Slogano

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: Variables
eo: Variabloj

en: Reply
eo: Respondu

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Asc
eo: kreske
