OpenLucius (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (76 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: more
ka: მეტი

en: new
ka: ახალი

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Add
ka: დამატება

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Files
ka: ფაილები

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Role
ka: როლი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Temporary directory
ka: დროებითი დირექტორია

en: Slogan
ka: სლოგანი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
