OpenLucius (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (69 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: new
kk: жаңа

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: search
kk: Іздеү

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Messages
kk: Хаттар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Log out
kk: Шығу

en: Temporary directory
kk: Уақытша қалта

en: Slogan
kk: Ұран

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: Reply
kk: Жауап беру

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Public file system path
kk: Жалпы файлдық жүйе жолы

en: Private file system path
kk: Жеке файлдық жүйе жолы

en: Default download method
kk: Әдепкі жүктеу әдісі
