OpenLucius (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (140 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: content
gl: contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: new
gl: novo

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: search
gl: busca

en: Event
gl: Evento

en: theme
gl: tema

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Inbox
gl: Bandexa de entrada

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Contains
gl: Contén

en: Phone
gl: Teléfono

en: Members
gl: Membros

en: Calendar
gl: Calendario

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Configuration
gl: Configuración

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Role
gl: Rol

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Users
gl: Usuarios

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Send to
gl: Enviar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Change
gl: Cambiar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: ago
gl: fai

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: User search
gl: Buscar usuario/a

en: Features
gl: Funcionalidades

en: author
gl: autor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Info
gl: Información

en: Date created
gl: Data de creación

en: Failed
gl: Fallo

en: Documents
gl: Documentos

en: Ok
gl: Correcto

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Temporary directory
gl: Cartafol temporal

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: Information
gl: Información

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Reply
gl: Responder

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Active users
gl: Usuarios/as activos/as

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: Any
gl: Calquera

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Created by
gl: Creado por

en: Primary
gl: Primario

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Uncheck all
gl: tódalas mensaxes

en: Secondary
gl: Secundario

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Post date
gl: Data de envio

en: Has new content
gl: Ten novo contido

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Public file system path
gl: Ruta do sistema público de arquivos

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
gl: Unha ruta do sistema de arquivos local onde se almacenarán os arquivos públicos. Este directorio debe existir e Drupal debe poder escribir nél. Este directorio debe ser relativo o directorio da instalación de Drupal e debe ser accesible dende a web.

en: Private file system path
gl: Ruta o sistema privado de arquivos

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
gl: Una ruta do sistema de arquivos local onde se almacenarán os archivos temporais. Este directorio non debe ser accesible dende a web.

en: Default download method
gl: Método predeterminado de descarga

en: Private local files served by Drupal.
gl: Arquivos privados locais servidos por Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
gl: A carpeta %directory non existe e non se puido crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
gl: O directorio %directory existe pero non se pode escribir nel nin se pode cambiar a ese estado.

en: Highlighted
gl: Resaltado
