OpenLucius (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (93 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: content
bg: съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: new
bg: нов

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: search
bg: Търсене

en: theme
bg: тема

en: <none>
bg: <не>

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Added
bg: Добавено

en: Never
bg: Никога

en: Footer
bg: Под черта

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Calendar
bg: Календар

en: Day
bg: Ден

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Navigation
bg: Навигация

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Notifications
bg: Известия

en: Labels
bg: Етикети

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Messages
bg: Съобщения

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Log out
bg: Излез

en: Temporary directory
bg: Временна директория

en: Slogan
bg: Мото

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: Reply
bg: Отговор

en: @user's picture
bg: снимка на @user

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Dashboard
bg: Табло

en: Main menu
bg: Основно меню

en: User menu
bg: Потребителско меню

en: Public file system path
bg: Път към публичната файловата система.

en: Private file system path
bg: Път към лична файловата система.

en: Default download method
bg: Метод на сваляне
