OpenLucius (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (73 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: more
bs: još

en: new
bs: novi

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: search
bs: pretraga

en: Event
bs: Događaj

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: Picture
bs: Slika

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Signature
bs: Potpis

en: Location
bs: Lokacija

en: Contains
bs: Sadrži

en: Members
bs: Članovi

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Day
bs: Dan

en: Upcoming events
bs: Nastupajući događaji

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Tools
bs: Alati

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Messages
bs: Poruke

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Apply
bs: Primjeni

en: Reply
bs: Odgovori

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Send message
bs: Pošalji poruku

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Post date
bs: Datum objave
