OpenLucius (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (130 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: title
eu: izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: content
eu: edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: more
eu: gehiago

en: new
eu: berria

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: search
eu: bilaketa

en: Event
eu: Gertaera

en: theme
eu: tema

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Footer
eu: Orri-oina

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Signature
eu: Sinadura

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Contains
eu: Edukia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Calendar
eu: Egutegia

en: group
eu: taldea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Upcoming events
eu: Datozen gertaerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Role
eu: Rol

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Tools
eu: Tresnak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Labels
eu: Etiketak

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Change
eu: Aldatu

en: Messages
eu: Mezuak

en: ago
eu: duela

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Activity
eu: Aktibitate

en: author
eu: egilea

en: Log out
eu: Irten

en: Info
eu: Informazioa

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Ok
eu: Ados

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Temporary directory
eu: Behin-behineko direktorioa

en: Photo
eu: Argazkia

en: Group settings
eu: Talde ezarpenak

en: Slogan
eu: Leloa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: Information
eu: Informazioa

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Everyone
eu: Edozein

en: Reply
eu: Erantzun

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Active users
eu: Erabiltzaile aktiboak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Any
eu: Edozein

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Post date
eu: Argitaratze data

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Related
eu: Erlazionatuak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Asc
eu: Goraka

en: Receive email notifications
eu: Jakinarazpenak posta elektronikoaren bitartez jaso
