OpenLucius (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (177 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: title
pl: tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: more
pl: więcej

en: new
pl: nowy

en: File
pl: Plik

en: Login
pl: Zaloguj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Move
pl: Przenieś

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: search
pl: szukaj

en: Event
pl: Termin

en: theme
pl: skórka

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: Assigned to
pl: Przydzielone do

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Files
pl: Pliki

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Added
pl: Dodano

en: Never
pl: Nigdy

en: Footer
pl: Stopka

en: Inbox
pl: Odebrane

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Comment
pl: Komentarz

en: Signature
pl: Podpis

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Contains
pl: Zawiera

en: Success
pl: Sukces

en: Phone
pl: Telefon

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: group
pl: grupa

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Upcoming events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Role
pl: Rola

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Labels
pl: Etykiety

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Change
pl: Zmień

en: Messages
pl: Wiadomości

en: ago
pl: temu

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: User search
pl: Wyszukiwanie użytkowników

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Activity
pl: Aktywność

en: author
pl: autor

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Info
pl: Informacja

en: Team
pl: Zespół

en: Teams
pl: Drużyny

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Temporary directory
pl: Katalog tymczasowy

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: Information
pl: Informacja

en: Variables
pl: Zmienne

en: Everyone
pl: Każdy

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Order by
pl: Porządkuj według

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: No users
pl: Brak użytkowników

en: Everything
pl: Wszystko

en: Active users
pl: Aktywni użytkownicy

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Any
pl: Dowolny

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: About
pl: O stronie

en: Nid
pl: ID węzła

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Trash
pl: Kosz

en: Primary
pl: Główny

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Has new content
pl: Zawiera nową treść

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Like
pl: Lubię to

en: Post reply
pl: Odpowiedz

en: Related
pl: Powiązane

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: New users
pl: Nowi użytkownicy

en: Blocked users
pl: Zablokowani użytkownicy

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
pl: Menu <em>Użytkownika</em> zawiera linki powiązane z kontem użytkownika, czyli między innymi link 'Wyloguj się'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Public file system path
pl: Ścieżka do plików publicznych

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
pl: Lokalna ścieżka, w której będą trzymane publiczne pliki. Katalog musi istnieć i posiadać uprawnienia zezwalające skryptowi Drupal na zapis. Ścieżka musi być podana względem katalogu, w którym zainstalowano system. Katalog powinien być dostępny przez przeglądarkę.

en: Private file system path
pl: Prywatna ścieżka systemowa plików

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
pl: Lokalna ścieżka, w której będą trzymane tymczasowe pliki. Katalog nie powinien być dostępny przez przeglądarkę.

en: Default download method
pl: Domyślna metoda pobierania

en: Private local files served by Drupal.
pl: Prywatne pliki lokalne serwowane przez Drupala.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
pl: Katalog %directory nie istnieje i nie udało się go utworzyć.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
pl: Katalog %directory istnieje ale nie jest możliwy zapis w nim ani nie udało się zmienić tych uprawnień.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Status updates
pl: Aktualizacje statusu

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco

en: [name]
pl: [nazwa]

en: Master
pl: Główny

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
pl: Istniejąca ścieżka lokalna w systemie plików do przechowywania plików prywatnych. Powinna ona być zapisywalna przez Drupala i niedostępna poprzez sieć. Podręcznik online zawiera <a href="@handbook">więcej informacji na temat zabezpieczania plików prywatnych</a>.

en: Powered by
pl: Zbudowano na

en: Receive email notifications
pl: Otrzymuj powiadomienia e-mail
