OpenLucius (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (104 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: new
az: yeni

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Archive
az: Arxiv

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Signature
az: İmza

en: Location
az: Məkan

en: Contains
az: Tərkibində

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Role
az: Rollar

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Tools
az: Alətlər

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Change
az: Dəyişmək

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: User search
az: İstifadəçi axtarışı

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: author
az: müəllif

en: Log out
az: Çıxış

en: Info
az: Məlumat

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Tabs
az: Tablar

en: Temporary directory
az: Müvəqqəti kataloq

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Reply
az: Cavab verin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Has new content
az: Yeni məzmun var

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
