OpenLucius (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (166 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: new
et: uus

en: Overview
et: Ülevaade

en: File
et: Manus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Move
et: Liiguta

en: Update
et: Uuenda

en: Archive
et: Arhiiv

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: search
et: otsing

en: Event
et: Sündmus

en: Add term
et: Lisa termin

en: theme
et: kujundus

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Assigned to
et: Määratud

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Comment
et: Kommentaar

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Term name
et: Termini nimi

en: Contains
et: Sisaldab

en: Success
et: Õnnestus

en: Phone
et: Telefon

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Calendar
et: Kalender

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Upcoming events
et: Tulevased sündmused

en: Configuration
et: Seadistus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Users
et: Kasutajad

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Tools
et: Tööriistad

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Notifications
et: Teated

en: Labels
et: Sildid

en: Folder
et: Kaust

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Change
et: Muutmine

en: Messages
et: Sõnumid

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: User search
et: Kasutaja otsing

en: Features
et: Omadused

en: Activity
et: Tegevus

en: author
et: autor

en: Log out
et: Logi välja

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: New !type
et: Uus !type

en: Ok
et: Olgu

en: Tabs
et: Sakid

en: Temporary directory
et: Ajutiste failide kataloog

en: Photo
et: Pilt

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Information
et: Andmed

en: Variables
et: Muutujad

en: Everyone
et: Igaüks

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Reply
et: Vasta

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe

en: Send message
et: Saada teade

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: About
et: Programmist

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Notified
et: Teavitatud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Uncheck all
et: Eemalda kõik

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Me
et: Mina

en: Post reply
et: Vasta

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: New users
et: Uued kasutajad

en: Blocked users
et: Blokeeritud kasutajad

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
et: <em>Kasutaja</em> menüü sisaldab linke, mis on seotud kasutajakontoga, näiteks 'Logi välja' link.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Public file system path
et: Avalike failide asukoht süsteemis

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
et: Kohaliku failisüsteemi asukoht, kuhu salvestatakse avalikud failid. See kataloog peab olema olemas ning Drupali poolt kirjutatav. Kataloogitee peaks olema suhteline Drupali paigalduskataloogi suhtes ning ligipääsetav veebist.

en: Private file system path
et: Privaatsete failide asukoht süsteemis

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
et: Kohaliku failisüsteemi asukoht, kuhu ajutised failid salvestatakse. See kataloog ei peaks olema veebist ligipääsetav.

en: Default download method
et: Vaikimisi allalaadimisviis

en: Private local files served by Drupal.
et: Drupali poolt jagatavad privaatsed failid.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
et: Kataloogi %directory ei ole olemas ning seda polnud võimalik luua.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
et: Kataloog %directory eksisteerib, kuid ei ole kirjutatav ning seda ei olnud võimalik kirjutatavaks muuta.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
et: Olemasolev kohaliku failisüsteemi asukoht privaatsete failide salvestamiseks. Drupal peaks saama sellesse kirjutada ning see ei tohiks olla ligipääsetav veebi kaudu. Rohkem infot <a href="@handbook">privaatsete failid turvalisuse tagamise</a> kohta leiad veebikäsiraamatust.

en: Receive email notifications
et: Võta vastu teateid e-postile
