OpenLucius (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (162 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: content
sk: obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: more
sk: viac

en: new
sk: nové

en: Overview
sk: Prehľad

en: File
sk: Súbor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Event
sk: Podujatie

en: Add term
sk: Pridať termín

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Added
sk: Pridané

en: Never
sk: Nikdy

en: Footer
sk: Päta

en: Inbox
sk: Doručené správy

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Signature
sk: Signatúra

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Success
sk: Úspech

en: Phone
sk: Telefón

en: Mobile
sk: Mobil

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Calendar
sk: Kalendár

en: group
sk: skupina

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Upcoming events
sk: Budúce udalosti

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Users
sk: Používatelia

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Tools
sk: Nástroje

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Messages
sk: Správy

en: ago
sk: pred

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Activity
sk: Aktivita

en: author
sk: autor

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Temporary directory
sk: Dočasný priečinok

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Group Members
sk: Členovia skupiny

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Information
sk: Informácia

en: Variables
sk: Premenné

en: Everyone
sk: Každý

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Reply
sk: Odpovedať

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Active users
sk: Aktívni používatelia

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Send message
sk: Poslať správu

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Notified
sk: Oznámené

en: Primary
sk: Primárny

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Has new content
sk: Má nový obsah

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Public file system path
sk: Cesta verejného systému súborov

en: Private file system path
sk: Cesta súkromného systému súborov

en: Default download method
sk: Predvolený spôsob sťahovania

en: Private local files served by Drupal.
sk: Súkromné lokálne súbory riadené Drupalom.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
sk: Adresár %directory neexistuje a nemohol byť vytvorený.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
sk: Adresár %directory existuje, ale nie je zapisovateľný a nemohol byť nastavený pre zápis.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
sk: Existujúca cesta k lokálnemu súborovému systému pre ukladanie privátnych súborov. Mala by byť zapisovateľná Drupalom a neprístupná z webu. Pre <a href="@handbook"> podrobnejšie informácie o zabezpečení privátnych súborov</a> navštívte online dokumentáciu.

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Receive email notifications
sk: Prijímať e-mailové upozornenia
