OpenLucius (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (147 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: content
hr: sadržaj

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Delete group
hr: Izbriši grupu

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: new
hr: novo

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Login
hr: Prijava

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Book
hr: Knjiga

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Archive
hr: Arhiva

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: search
hr: pretraga

en: Event
hr: Događanje

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: theme
hr: predložak

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Picture
hr: Slika

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Files
hr: Datoteke

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Added
hr: Dodano

en: Never
hr: Nikada

en: Footer
hr: Podnožje

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Contains
hr: Sadrži

en: Phone
hr: Telefon

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Configuration
hr: Postavke

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Users
hr: Korisnici

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Tools
hr: Alati

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Template
hr: Predložak

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Change
hr: Promijeni

en: Messages
hr: Poruke

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Upload picture
hr: Otpremi sliku

en: Features
hr: Značajke

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Log out
hr: Odjava

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Temporary directory
hr: Privremeni direktorij

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: Variables
hr: Varijable

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Reply
hr: Odgovor

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Any
hr: Bilo koji

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: and
hr: i

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: Book page
hr: Stranica knjige

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hr: <em>Korisnički</em> izbornik sadrži poveznice vezane za korisničke račune, kao i poveznicu za odjavu.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Public file system path
hr: Putanja sustava javnih datoteka

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
hr: Lokalna putanja sustava gdje će javne datoteke biti spremljene. Direktorij mora postojati i Drupal mora moći zapisivati u nj. Ovaj direktorij mora biti relativan Drupalovom instalacijskom direktoriju i mora mu se moći pristupiti putem mreže.

en: Private file system path
hr: Putanja sustava privatnih datoteka

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
hr: Lokalna putanja sustava za spremanje privremenih datoteka. Ovom direktoriju se ne bi smjelo pristupiti putem mreže.

en: Default download method
hr: Zadana metoda preuzimanja

en: Private local files served by Drupal.
hr: Privatne lokalne datoteke koje prikazuje Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
hr: Direktorij %directory postoji ali je u nj ne može upistivati i promjena tog statusa nije uspjela.

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
hr: Vaše virtualno lice ili slika. Slike veće od @dimensions piksela će biti umanjene.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
hr: Postojeća lokalna putanja sustava za spremanje privatnih datoteka. Drupal bi trebao moći zapisivati u njega i isti ne bi trebao biti dostupan putem mreže. Pogledajte mrežni priručnik za <a href="@handbook">više informacija o osiguranju privatnih datoteka</a>.
