OpenLucius (7.x-1.5) - en to os translation catalogue (39 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: new
os: ног

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Book
os: Чиныг

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
