OpenLucius (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (59 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: search
pa: ਖੋਜ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Upload picture
pa: ਤਸਵੀਰ ਅਪਲੋਡ ਕਰੋ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: Book page
pa: ਕਿਤਾਬ ਸਫਾ
