OpenLucius (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Archive
sr: Архива

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Day
sr: Дан

en: Text color
sr: Боја текста

en: Role
sr: Улога

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Log out
sr: Одјави се

en: Send message
sr: Пошаљи поруку

en: Reports
sr: Извештаји

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: Main menu
sr: Главни мени

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
