OpenLucius (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (84 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Block
ug: تارماق رايون

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Day
ug: كۈن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Upload picture
ug: رەسىم يوللاش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Temporary directory
ug: ۋاقىتلىق مۇندەرىجە

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Reply
ug: جاۋاب

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: Reports
ug: دوكلات

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
ug: سىزنىڭ كارتۇن باش سۈرىتىڭىز ياكى سۈرىتىڭىز. سۈرەتنىڭ رازمىرى @dimensions پېكسىلدىن چوڭ بولۇپ كەتسە، سېستىما تەرىپىدىن ئاپتوماتىك ھالدا كىچىكلىتىلىدۇ.
