OpenLucius (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (95 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: content
af: inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: new
af: nuut

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: File
af: Lêer

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Book
af: Boek

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: search
af: soek

en: Add term
af: Voeg term by

en: theme
af: tema

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Term name
af: Termnaam

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Navigation
af: Navigasie

en: Role
af: Rol

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Upload picture
af: Laai prentjie op

en: Log out
af: Teken uit

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Temporary directory
af: Tydelike gids

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Tasks
af: Take

en: Reply
af: Beantwoord

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Reports
af: Verslae

en: and
af: en

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Book page
af: Boekbladsy

en: Master
af: Meester
