OpenLucius (7.x-1.6) - en to be translation catalogue (144 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: content
be: змест

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Delete group
be: Выдаліць групу

en: Read more
be: Чытаць далей

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: new
be: новае

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Book
be: Падшыўка

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Archive
be: Архіў

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Filename
be: Назва файла

en: search
be: пошук

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: theme
be: тэма

en: <none>
be: -Няма-

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Added
be: Дадана

en: Never
be: Ніколі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Comment
be: Каментар

en: Signature
be: Подпіс

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Term name
be: Назоў тэрміна

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Configuration
be: Налады

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Role
be: Роля

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Tools
be: Прылады

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Send to
be: Адрасаты

en: Template
be: Шаблон

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Change
be: Змяніць

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Upload picture
be: Запампаваць выяву

en: Features
be: Функцыі

en: Log out
be: Выйсці

en: Info
be: Інфармацыя

en: Date created
be: Дата стварэння

en: New !type
be: Новы !type

en: Temporary directory
be: Папка для часовых файлаў

en: Slogan
be: Слёган

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: Tasks
be: Задачы

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Reply
be: Адказ

en: @user's picture
be: @user малюнак карыстальніка

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: Any
be: Любы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: and
be: і

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Has new content
be: Мае новы змест

en: Book page
be: Старока кнігі

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
be: Меню <em>Карыстальнік</em> утрымлівае спасылкі, звязаныя з акаунтам карыстальніка, а таксама спасылку "Выйсці з сістэмы"

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
be: На многіх сайтах <em>Галоўнае</em> меню выкарыстоўваецца для паказу асноўных разделаў сайта, і часта ў верхняй навігацыйнай панэлі.

en: Public file system path
be: Публічны сістэмны файлавы шлях

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
be: Лакальны сістэмны файлавы шлях для агульнадаступных файлаў будзе захаваны. Гэты каталог павінен існаваць і быць запісваемы для Drupal. Таксама гэты каталог павінен быць ва унутраным каталогу Drupal і дасяжны праз вэб.

en: Private file system path
be: Прыватны сістэмны файлавы шлях

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
be: Лакальны сістэмны файлавы шлях для часовых файлаў будзе захаваны. Гэты каталог не павінен быць даступны праз вэб.

en: Default download method
be: Метад сцягвання файлаў па змоўчанні

en: Private local files served by Drupal.
be: Прыватныя мясцовыя файлы, якія абслугоўваюцца Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
be: Дэрыкторыя %directory не існуе і не можа быць створана

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
be: Дэрыкторыя %directory існуе, але яе нельга перапісаць.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
be: Ваш віртуальны аватар. Выявы, большыя за @dimensions, будуць паменшаныя.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
be: Існуючы шлях лакальнай файлавай сістэмы для захавання файлаў. Ён павінен быць запісваемы Drupal, але не дасяжны праз вэб. Чытайце анлайн дапаможнік па <a href="@handbook">ахове прыватных файлаў</a>.
