OpenLucius (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (186 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: content
fa: محتوا

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Delete group
fa: حذف گروه

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: more
fa: بیشتر

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: new
fa: جدید

en: error
fa: خطا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Overview
fa: مرورکلی

en: File
fa: فایل

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Book
fa: کتاب

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Archive
fa: آرشیو

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Filename
fa: نام فایل

en: search
fa: جستجو

en: Event
fa: رویداد

en: Add term
fa: افزودن واژه

en: theme
fa: پوسته

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Assigned to
fa: منسوب به

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Added
fa: اضافه شده

en: Never
fa: هیچوقت

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inbox
fa: پیغام‌های دریافتی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Signature
fa: امضا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Term name
fa: نام واژه

en: Contains
fa: شاملِ

en: Success
fa: موفقیت

en: Phone
fa: تلفن

en: Desc
fa: نزولی

en: Members
fa: اعضا

en: Group name
fa: نام گروه

en: Calendar
fa: تقویم

en: Day
fa: روز

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Role
fa: نقش

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Users
fa: کاربران

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Tools
fa: ابزارها

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Send to
fa: ارسال به

en: Template
fa: قالب

en: Task
fa: وظیفه

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Folder
fa: پوشه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Change
fa: تغییر

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: ago
fa: پیش

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Upload picture
fa: بارگذاری تصویر

en: You
fa: شما

en: User search
fa: جستجوی کاربر

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Activity
fa: فعالیت

en: author
fa: نویسنده

en: Log out
fa: خروج

en: Info
fa: اطلاعات

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Failed
fa: ناموفق

en: Documents
fa: اسناد

en: Ok
fa: تایید

en: Temporary directory
fa: پوشه موقت

en: Slogan
fa: شعار

en: Apply
fa: تایید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: Information
fa: اطلاعات

en: Variables
fa: متغیرها

en: Tasks
fa: وظایف

en: Recent activity
fa: فعالیت‌های اخیر

en: ,
fa: ،

en: Edit profile
fa: ویرایش پروفایل

en: Reply
fa: پاسخ

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Active users
fa: کاربران فعال

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Any
fa: هر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: About
fa: درباره

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: and
fa: و

en: Message body
fa: بدنه پیغام

en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی

en: Invoice number
fa: شماره صورتحساب

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره

en: Primary
fa: اصلی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Book page
fa: صفحه کتاب

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: New users
fa: کاربران جدید

en: Blocked users
fa: کاربران مسدود شده

en: User menu
fa: منوی کاربری

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
fa: منوی <em>کاربر</em> شامل پیوندهای مرتبط با حساب کاربری است همانند پیوند «خروج».

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Public file system path
fa: مسیر سیستم فایل عمومی

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
fa: مسیر سیستم فایل که فایل‌های عمومی در آن ذخیره خواهند شد. این پوشه باید موجود باشد و توسط دروپال قابل نوشتن باشد. این پوشه باید نسبت به ریشه دروپال نصب شده نسبی باشد و از وب قابل دسترس باشد.

en: Private file system path
fa: مسیر سیستم فایل خصوصی

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
fa: مسیر سیستم فایل محلی که فایل‌های موقت در آن ذخیره خواهند شد. این مسیر نباید از طریق وب در دسترس باشد.

en: Default download method
fa: روش دریافت پیش‌فرض

en: Private local files served by Drupal.
fa: فایل‌های خصوصی سرویس داده شده توسط دروپال.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل ایجاد نیست.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
fa: پوشه %directory وجود دارد اما قابل نوشتن نیست و نمی‌توان آنرا قابل نوشتن نمود.

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
fa: عکس مجازی یا تصویر شما. تصاویر بزرگتر از . @dimensions پیکسل کوچک خواهند شد.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
