OpenLucius (7.x-1.6) - en to mk translation catalogue (23 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: search
mk: барање

en: Location
mk: Локација

en: Navigation
mk: Навигација

en: Users
mk: Корисници

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Log out
mk: Одјави ме

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
