OpenLucius (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (83 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: content
mn: агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Book
mn: Ном

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: search
mn: хайх

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Day
mn: Өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: and
mn: ба

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Book page
mn: Номын хуудас
