OpenLucius (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (90 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: search
ne: खोज

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Contains
ne: समावेश

en: Day
ne: दिन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Upload picture
ne: फोटो अपलोड गर्नुहोस्

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Log out
ne: लगआउट

en: Info
ne: जानकारी

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: and
ne: र

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
