OpenLucius (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (242 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: title
hu: cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: content
hu: tartalom

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Delete group
hu: Csoport törlése

en: Read more
hu: Tovább

en: more
hu: tovább

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: new
hu: új

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: File
hu: Fájl

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Book
hu: Könyv

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Update
hu: Frissítés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: search
hu: keresés

en: Event
hu: Esemény

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: theme
hu: smink

en: <none>
hu: < nincs >

en: Unassigned
hu: Nincs hozzárendelve

en: Assigned to
hu: Felelős

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Never
hu: Soha

en: Footer
hu: Lábléc

en: Inbox
hu: Bejövő

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Signature
hu: Aláírás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Term name
hu: Kifejezés neve

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Success
hu: Sikeres

en: Todo
hu: Teendő

en: Phone
hu: Telefon

en: Mobile
hu: Mobil

en: Desc
hu: Csökk

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Members
hu: Tagok

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Calendar
hu: Naptár

en: group
hu: csoport

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Upcoming events
hu: Közelgő események

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Role
hu: Szerepkör

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Tools
hu: Eszközök

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Send to
hu: Címzett

en: Template
hu: Sablon

en: Task
hu: Feladat

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Labels
hu: Feliratok

en: Folder
hu: Mappa

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Change
hu: Változtat

en: Messages
hu: Üzenetek

en: ago
hu: óta

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Upload picture
hu: Kép feltöltése

en: You
hu: Te

en: User search
hu: Felhasználói keresés

en: Features
hu: Jellemzők

en: Activity
hu: Tevékenység

en: author
hu: szerző

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Info
hu: Infó

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Team
hu: Csapat

en: Teams
hu: Csapatok

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Alt Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: New !type
hu: Új !type

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: E-mail notifications
hu: Email értesítések

en: Tabs
hu: Fülek

en: Temporary directory
hu: Ideiglenes fájlok könyvtára

en: Photo
hu: Fénykép

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Information
hu: Információ

en: Variables
hu: Változók

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Recent activity
hu: Legutóbbi tevékenység

en: Everyone
hu: Mindenki

en: ...
hu: …

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Reply
hu: Válasz

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Order by
hu: Rendezés szempontja

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Feedback form
hu: Visszajelző űrlap

en: Everything
hu: Minden

en: Active users
hu: Aktív felhasználók

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Edit node
hu: Tartalom szerkesztése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Link to file
hu: Hivatkozás a fájlhoz

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Any
hu: Bármelyik

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: Reports
hu: Jelentések

en: and
hu: és

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Message body
hu: Üzenet törzse

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: Invoice number
hu: Számlaszám

en: Save order
hu: Sorrend mentése

en: Notified
hu: Értesítve

en: About me
hu: Rólam

en: Trash
hu: Kuka

en: More info
hu: További információk

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Add File
hu: Fájl hozzáadása

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Uncheck all
hu: Bejelölések megszüntetése

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Has new content
hu: Van új tartalma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Like
hu: Tetszik

en: Book page
hu: Könyvoldal

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: Show more
hu: Több mutatása

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Show less
hu: Kevesebb mutatása

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: New users
hu: Új felhasználók

en: Blocked users
hu: Zárolt felhasználók

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hu: A <em>Felhasználói</em> menü a felhasználói fiókhoz kapcsolódó hivatkozásokat tartalmazza. Például „Kijelentkezés”.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.

en: Public file system path
hu: Nyilvános fájlok útvonala

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
hu: Elérési útvonal a helyi fájlrendszerben, itt lesznek eltárolva a fájlok. A könyvtárnak léteznie kell és a Drupal számára írhatónak kell lennie. A könyvtár útvonalának a Drupal telepítési könyvtárhoz képest relatívnak, a web felől pedig elérhetőnek kell lennie.

en: Private file system path
hu: Rejtett fájlok útvonala

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
hu: Az ideiglenes fájlok tárolására használt könyvtár útvonala a helyi fájlrendszerben. Az internet felől nem szabad  elérhetőnek lennie.

en: Default download method
hu: Alapértelmezés szerinti letöltési mód

en: Private local files served by Drupal.
hu: Rejtett helyi fájlok, melyek a Drupalon keresztül lesznek kiszolgálva.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hu: %directory könyvtár nem létezik és nem hozható létre.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
hu: %directory könyvtár létezik, de nem írható és nem tehető írhatóvá.

en: Initializing
hu: Előkészítés

en: Profile picture
hu: Profilkép

en: Book pages
hu: Könyvoldalak

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
hu: A felhasználó képe. @dimensions méretnél nagyobb képek át lesznek méretezve.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Social
hu: Közösségi

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: User's activity
hu: Felhasználó aktivitása

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
hu: Egy létező fájlútvonal a helyi fájlrendszerben a privát fájlok tárolásához. A Drupal számára írhatónak kell lennie és nem lehet elérhető a webről. További információk találhatóak erről a kézikönyv <a href="@handbook">privát fájlok biztonságáról</a> szóló oldalán.

en: - Select a user -
hu: - Felhasználó kiválasztása -

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Powered by
hu: Működteti

en: Create a new message
hu: Új üzenet létrehozása

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
hu: A title szöveg az egérmutató csúcsánál  jelenik meg, ha a felhasználó a kép felé viszi az egeret. A title text hozzáadásával könnyebb egy képet kontextusba helyezni és javul a használhatóság is.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
hu: Az alternatív szöveget képernyőolvasók és keresőmotorok használják valamint akkor lehet rá szükség, ha a képet nem lehet betölteni. Az alt szöveg alkalmazásával javul az akadálymentesség és a keresőmotor-optimalizáció.

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: All permissions
hu: Összes jogosultság

en: Receive email notifications
hu: E-mail értesítők kérése

en: Group information
hu: Csoportinformáció

en: Who should receive the feedback? Please enter an email address
hu: Kinek kell a visszajelzést megkapnia? Meg kell adni egy e-mail címet.

en: - Select a group -
hu: - Csoport választása -
