OpenLucius (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (183 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Book
lt: Knyga

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: search
lt: paieška

en: Event
lt: Įvykis

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: theme
lt: tema

en: <none>
lt: -joks-

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Added
lt: Pridėta

en: Never
lt: Niekada

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inbox
lt: Gauta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Comment
lt: Komentaras

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Contains
lt: Turi

en: Phone
lt: Telefonas

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Members
lt: Nariai

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: group
lt: grupė

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Upcoming events
lt: Artėjantys įvykiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Users
lt: Nariai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Template
lt: Šablonas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Labels
lt: Žymės

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Change
lt: Keisti

en: Messages
lt: Žinutės

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: You
lt: Jūs

en: User search
lt: Narių paieška

en: Features
lt: Savybės

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: author
lt: autorius

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Info
lt: Informacija

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplankas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Group Members
lt: Grupės nariai

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Recent activity
lt: Naujausi veiksmai

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Reply
lt: Atsakyti

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Any
lt: Bet kuris

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: and
lt: ir

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Notified
lt: Pranešta

en: Add File
lt: Pridėti failą

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Uncheck all
lt: Atžymėti viską

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: Related
lt: Susiję

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: New users
lt: Nauji nariai

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: User menu
lt: Nario meniu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Public file system path
lt: Viešas failų sistemos kelias

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Default download method
lt: Numatytasis atsisiuntimo būdas

en: Private local files served by Drupal.
lt: Privatūs vietiniai failai aptarnaujami Drupal.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
lt: Jūsų virtualus veidas. Paveikslėliai didesni kaip @dimensions pikseliu bus sumažinti.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.

en: Receive email notifications
lt: Gauti el. pašto pranešimus
