OpenLucius (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (38 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: content
mg: votoatiny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Log out
mg: Fivoahana

en: Reports
mg: Tatitra

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
